צןר קשר
שם
איזור
טלפון
נושא
 
 

 

בניה קלה - מבנה קל בחיפה
בניה קלה - מבנה קל בחיפה
בניה קלה - תוספת חדר חדר שרות על גג בית
בניה קלה -  תוספת חדר חדר שרות על גג בית
בניה קלה - תוספת חדר בקיבוץ
בניה קלה - תוספת חדר בקיבוץ
בניה קלה - מחלבות גד תוספת קומת משרדים
מבנה קל זה הוקם על גג מבנה ישן בתוך 5 ימים בזכות מערכת בניה מתקדמת של עילית אלומיניום המאפשרת בנייה במפתחים גדולים ללא קונסטרוקציה מסובכת ויקרה

בניה קלה - יתרונות: עמידות, בידוד, מחיר ועבודה נקייה

מחבר מאמר -  עודד טומשבסקי

עד כמה העלות שלה נמוכה יותר לעומת בניה רגילה?
האם אורך החיים של בית הנבנה בשיטה זו קצר יותר?

יופי, חמימות ורומנטיקה הם בבחינת ערך מוסף לתכונות ולאיכויות המיוחדות של הבניה בפנל עילית אלומיניום. הפנל המבודד הוא חומר בנייה בעל יתרונות רבים:


עמידות

החוזק של הפנל וגמישותו מאפשרים לעשות שימוש בקירות האיכות של עילית כאלמנטים קונסטרוקטיביים להעברת עומסים אנכיים ואופקיים. יש בכך יתרון משמעותי שמעמיד את מערכות עילית אלומיניום בשורה הראשונה של מבנים בעלי עמידות יחסית בתנודות קרקע וברעידות אדמה.


בידוד תרמי ואקוסטי

האופי של המערכת, פרופילים טרמיים, הפנל המבודד והרכבו הפיזי, משמשים כווסתי טמפרטורה בבית. כלומר, בימים חמים הם מסייעים בצורה משמעותית  להדוף אוויר חם מחוץ לבית, ובימים הקרים מבודד מצורה מעולה מפני הקור. הדבר יוצר נוחות אקלימית טבעית, ומפחית את התלות במערכות חימום/מיזוג גם בתנאי קור וגם בתנאי חום, מה שמביא לחיסכון כספי ניכר בתחום זה. שלד המבנה המיוחד של עילית, הקירות והתקרה, מעניקים לבית רמת בידוד תרמי גבוהה וגם מרחיקים ממנו את רעשי הסביבה.


תהליך בנייה מהיר ויעיל

בניגוד לבנייה הקונבנציונאלית שהיא בדרך כלל תהליך ארוך ומייגע שתלוי באינספור גורמים וטומן בחובו עיכובים בלתי צפויים, בבניה קלה מדובר בלוח זמנים מדויק וקצר יותר בצורה משמעותית.


מחיר ידוע מראש

אין הפתעות בתחום העלויות, שכן הכל נקבע וסוכם בזמן התכנון. החומרים למבני עילית אלומיניום לעיתים יקרים יותר מחומרים לבנייה סטנדרטית, אבל היוקר מתקזז משמעותית בחיסכון הנובע מזמן הבנייה הקצר, חסכון באנרגיה, אי-חריגות מהתקציב שנקבע מראש, וצוות עובדים מצומצם ומקצועי שמבצע את המלאכה מראשיתה ועד סופה.


עבודה נקייה, שקטה ומדויקת

מי שחווה את הרעש הנורא והלכלוך המאפיינים בנייה בבטון ובמלט, פשוט ייהנה מהניקיון והשקט שמלווים את הבנייה בבנייה ירוקה במערכות עילית אלומיניום. הבנייה מדויקת מאוד, וכתוצאה מכך גם רמת הגימור גבוהה.

לקריאה נוספת:

סגירת מרפסת לחדר. הפתרונות החדשים ביותר מאלומיניום

סגירת מסעדות - סגירת חורף ליצירת סביבה נעימה בתקופת החורף

בניה מתקדמת: על טכנולוגיה, בניה ואיכות הסביבה

 

תודה מיוחדת לרן שטח

לכבוד רן שטח עילית אלומיניום

רן היקר
הנדון: הכרת תודה
אני רואה חובה נעימה לעצמי, לכתוב לך מכתב תודה זה.
עליי לציין את המקצועיות הראויה לשבח, את היותך זמין כשגיליתי משהו שברצוני לשנות או להוסיף. תודה על הייעוץ המצויין גם לדברים שלא קשורים לחלק שלך בבניה תודה על היחס, השירות והמחיר ההוגן.
"מחיר הוא מה שאתה משלם. ערך הוא מה שאתה מקבל." (וורן באפט)
אין ספק שקיבלתי ערך מוסף גדול בזכות עבודתך ולראיה התגובות החמות שאני מקבל על העיצוב.
תודה רבה, השירות, הזמינות, המקצועיות, האכפתיות היו ממש מעל ומעבר.
כן ירבו כמוך.
ב ב ר כ ה ,
מיכל וצביקה גורן

רעות

המלצה על תוספת חדר

עילית אלומיניום  יוסי שלום
אנחנו גרים במבנה שהוספתם לנו כבר כמה ימים, ואנו נזקקים לשעת ערב מאוחרת כדי למצוא זמן לכתוב, מכיוון שהעניין שהוא יצר באזור בזמן כה קצר לא הותיר לנו רגע פנוי. עכשיו אפשר לסכם את תקופת העבודה איתך ולהודות לך על הכל.
הגענו אליך אחרי סקר שוק רחב מאוד, ומייד היה ברור שאתה האיש שלנו!
השירות שאתה נותן התאים לנו כמו כפפה ליד, אהבנו את דוגמאות העבודות שלך, ונועם השיחה איתך לא הותיר מקום לספקות.
אנחנו מודים לך על ההכוונה שנתת כבר משלב השיחה הראשונה ולאורך כל הדרך. ייעלת את העבודה שלנו באיתור קבלן מתאים לאתר ומנעת מאיתנו לעשות טעויות של טירונים. כשקיבלנו את הסקיצות לתוספת המבנה, מייד היה ברור שהצלחת להכנס לראש שלנו ולכוון לרצוננו.
במהלך עבודת השיפור והתיקון חשבנו שאנחנו נודניקים איומים, ועם כל מייל ושיחה נוספים חששנו כי סבלנותך תאזל. לשמחתנו הרבה, מעולם לא נתת לנו תחושה כזו. ענית לכל בקשה ושאלה בסבלנות, ולא הפסקת לעבוד איתנו יד ביד.

עכשיו ה"בייבי" קיים תרתי משמע כי הוא הופך להיות החדר של עידו הקטן,

אנחנו מודים לך הן התוצאה הנהדרת והן על הדרך שעברת איתנו יחד כדי להגיע אליה,
הילה ואריה אור יהודה

פרגולה במודיעין

לכבוד עילית אלומיניום

אילנה ינקובסקי מודיעין
יוסי היקר
ברצוני להודות לך על העבודה המקצועית ביותר שביצע עבורנו המתקין שלכם ערן המקצועיות הגבוהה שלו, היצירתיות, השירות הנפלא, היחס החם והלבביות שבו את ליבנו.
הפרגולה מקבלת מחמאות רבות ואנו מאוד מרוצים מהתוצאה הסופית. בניתם עבורינו פרגקולה מקורה העונה על כל צרכינו בצורה אופטימלית.
נשמח לשתף אותך בפרוייקטים העתידיים שלנו.
תודה מקרב לב ובהצלחה בכל.
בברכה,
אילנה ויעקב ינקובסקי

המלצה מטירת הכרמל

דקר גהאנמא טירת הכרמל
תודה רבה לעילית אלומיניום על שהפנתם לי מתקין מצויין הגג יצא 10 אני מאוד מרוצה תודה תודה

מכתב הערכה מקיבוץ חולדה 

רובי סטפנסקי קיבוץ חולדה
לעילית אלומיניום- מכתב הערכה 
תודה רבה על העבודה הנפלאה שעשיתם עבור קיבוץ חולדה, האתר יצא יפה מאוד. אני מודה לכם באופן אישי על הסבלנות והזמן שידעתם להקדיש לי. חשוב שתדע שיחס כזה ראוי להערכה.
אני והצוות שמתגורר במבנים שסיפקתם נהיה מוכנים להמליץ לעבוד עם המוצרים שלכם ו כי אתם מקצוענים וכיף לעבוד עם אנשים כמוכם.
רובי סטפנסקי
מנהל קהילה

מכתב תודה מחיפה

הנדון: מכתב תודה על עבודה מדהימה!
לבוריס היקר, אלפי תודות על תכנון ויעוץ מקצועי
נדיר לפגוש אדם יסודי, מסור, דבק ואכפתי כמוך.
תודה על הזמן שהשקעת היה לנו חשוב להוסיף את החדר בזמן קצר ואכן עמדת בגבורה בשינויים שהמטרתי עליך במשך העבודה וגילית דבקות במטרה ועמידה מרשימה בלוח הזמנים המאד צפוף שכפיתי עליך, למרות שהיית עסוק.
היתה חוויה מיוחדת במינה לעבוד איתך.
תודה על עבודת הנמלים, הסבלנות, הסובלנות והרוח הטובה!
בברכה ובתקווה להמשיך עבודה משותפת.
ליטל אוחיון חיפה 

המלצה מערד

10\12\22
 
‏ט"ו טבת תשע"א
 
 
 
לכל המעוניין
 
לאחר ההחלטה להתקין בחצרנו ובמרפסת פרגולת הצללה מאלומיניום, התחלנו בחיפושים ושוחחנו עם מספר חברות המתמחות בהצללה - חברות מדרום הארץ עד צפון הארץ.
כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה עם יוסי, מ"עילית אלומיניום", היה ברור כי מצאנו את מה שחיפשנו . יוסי היה אדיב וסבלני וקבענו להיפגש. יוסי ורן מ"עילית אלומיניום" הגיעו לבתינו בערד מספר פעמים. בפגישות, בנעימות ומקצועיות תכננו עבורנו את פרגולת החלומות שלנו. מהפגישות ומהעבודות שראינו שבוצעו ע"י "עילית אלומיניום" היה ברור לנו שמדובר בחברה מובילה, מקצועית ואמינה ובחרנו בהם לביצוע העבודה.
לשמחתנו, לביצוע העבודה נבחר גיא הקבלן מ"שורש עבודה מקורית". גיא ביצע כול שלב בעבודה בדקדקנות וביסודיות, הקפיד על מקצועיות ואיכות והציע פתרונות וחלופות מתאימות לכול בעיה שהתעוררה.
ראוי לציין כי עבודתו הייתה יוצאת מן הכלל. כבעלי בית "בני- ביתך", יצא לנו לעבוד עם קבלנים רבים- אך לא זכינו בקבלן כה איכותי, מדויק, לויאלי וקשוב.
 
אנו מאחלים ל"עילית אלומיניום" וגיא מ" שורש עבודה מקורית " המשך הצלחה ושגשוג בעבודתם ומי ייתן שכול מי שמחפש הצללה ייהנה מעבודתם המקצועית והמעולה שאנו זכינו לקבל.
 
אודי וגלית לזנס
ערד

המלצה

רוצה להודות לעילית אלומיניום וליוסי במיוחד
על שעמד לצידי ובעזרתו סיימנו את הפרוייקט בזמן קצר וביעילות מרובה

הרשמה   כניסה
1800-2000-62 info@eliteal.co.il
משו משו - אתר אינטרנט - בניית אתרים- קידום אתרים